ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Професійно-орієнтаційна робота

Харківського професійного ліцею харчових технологій та торгівлі

Вибір професії. Яким величезним змістом наповнено, здавалося б, звичне словосполучення, скільки в ньому сховано емоцій, тривог, чекань, проблем!

Адже це не просто вдало чи невдало прийняте в юності вирішення, а найчастіше сформована доля, активне, творче, радісне чи пасивне життя, нарешті, це один з найважливіших доданків і умов людського щастя, свідомість своєї необхідності людям. Ким стати? Це питання задавало, задає і буде задавати буквально кожен учень школи без винятку. Тому необхідно щороку вживати професійно-орієнтаційні заходи спрямовані на визначення професійних схильностей .

Професійно-орієнтаційна робота у Харківському професійному ліцеї харчових технологій та торгівлі — це систематичний безперервний процес протягом навчального року, який розпочинається з аналізу профорієнтаційної роботи за попередній навчальний рік, моніторингу соціального середовища, ринку праці, контингенту учнів ліцею, визначення форм, методів та напрямків профорієнтаційної роботи та реалізація цих заходів у  загальноосвітніх навчальних закладах.

Способи та заходи профорієнтаційної роботи