БІБЛІОТЕКА

Провідний бібліотекар – Савельєва Галина Єгорівна

Untitled-19

Untitled-20

Untitled-21

Untitled-22

Untitled-23

Untitled-24

 

Untitled 21 Untitled 22

 

Untitled 23_1

День журналіста України

         6 червня, в день народження Олександра Пушкіна – «сонця поезії», відзначається День журналіста України.

         Вітаємо всіх колег, хто має відношення до журналістики, в тому числі і до бібліотечної журналістики, зі святом!

         Красне письменство, журналістика нерозривно пов’язані з книгою, а дім книги це – бібліотека, і тому бібліотечна журналістика, на наш погляд, –дуже органічне поєднання двох споріднених професій.

         Нещодавно Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка провела заняття П’ятої всеукраїнської школи бібліотечного журналіста. Три дні занять у Школі залишили незабутнє враження: від нових знань, викладених висококваліфікованими колегами та від відвідання Навчально-бібліотечного комплексу університету імені Ярослава Мудрого. Символічною стала подорож із приміщення бібліотеки імені В.Г. Короленка, пам’ятки архітектури, побудованого ще самим архітектором Бекетовим, до надсучасної бібліотеки, відвідуючи яку всі були в невимовному захваті і відчували гордість тільки від того, що причетні до професії бібліотекар!

         Одержанні в Школі бібліотечного журналіста знання й навики дають поштовх до професійного розвитку та створення свого медійного продукту і, напевно, до створення позитивного іміджу бібліотеки, який привертає увагу молоді до читання.

Г.Є. Савельєва, бібліотекар Харківського професійного ліцею харчових технологій та торгівлі.