Національно-патріотичне виховання

Година спілкування Революція на граніті

30 жовтня в групі ПК-9-21 майстром в/н та бібліотекарем проведено годину спілкування «Студентська революція на граніті» з метою вшанування патріотизму та мужності української молоді, яка у жовтні 1990 року стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України, а також на виконання Указу Президента України „Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді”.

Відкрита виховна година присвячена  Дню захисника України

22 жовтня у групі ПК-9-19(класний керівник Відіньова М.В.,майстер в/н Дорогань К.В.) проведено відкриту виховну годину присвячену Дню захисника України на тему: «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене».

Метою заходу було формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, розкрити перед учнями світ звичаїв і традицій українського народу.


Відповідно до наказу МОНУ від 16.06.2015 р. № 641 у ліцеї заплановані заходи щодо реалізації концепції Національно-патріотичного виховання дітей і молоді.

Так, 23 травня 2015 року учениця ліцею Шухаренко Катерина, на базі тренувального центру ГУМВС Харківської області, прийняла участь у першому обласному зльоті студентів-волонтерів Харківщини «Волонтер ХХІ ст.»

Учениця нашого ліцею є волонтером волонтерської організації «Амма» та на зльоті була капітаном команди «Костер». Команди волонтерів пройшли випробування у квест-грі, покуштували смачну польову кашу, подивилися виступ студентів університету ім. Котляревського. Далі волонтери допомогли провести фестиваль «Харківський вальс».

25 червня відбулась година спілкування з бійцями батальйону «Айдар» добровольчого збройного формування, офіційно підпорядкованого Міністерству оборони України. Метою заходу було формування у молоді високої патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.