ГУРТКИ ТА ХУДОЖНЯ САМОДІЯЛЬНІСТЬ

Одним із основних завдань педагогічного колективу ліцею є створення відповідних умов для творчого удосконалення особистості учня методами:

залучення учнівської молоді до значущих для них видів діяльності;

стимулювання розвитку їх інтересів і талантів, інтелектуальної, емоційно-вольової та духовної сфер;

створення середовища для розвитку творчих здібностей, креативного мислення.

Творчим трампліном для розкриття творчого потенціалу учнів є гуртки художньої та технічної творчості, студії.

Сьогодні в ліцеї працюють:

-   гурток технічної творчості: «Фітодизайн» під керівництвом Савицької Л.А.

- гурток художньої самодіяльності: театральний «Молодіжний арт» під керівництвом Сливко О.Ю.

Керують роботою гуртків технічної творчості та художньої самодіяльності досвідчені майстри своєї справи, які багато уваги приділяють індивідуальній роботі з учнями, що сприяє розкриттю їх творчих здібностей, збагачує духовний світ дітей, розвиває їх особистість. Результат роботи – постійна участь гуртківців в обласних виставках та оглядах і призові місця.

Кращі учні ліцею нагороджуються грамотами Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

З метою зміцнення здоров’я учнівської молоді в ліцеї працюють спортивні секції:

легка атлетика;

футбол;

настільний теніс;

Керують роботою гуртків педагоги з великим досвідом роботи. Учні ліцею постійно приймають участь в обласних змаганнях і спартакіадах.

********

Диплом Народжені вільними

Виставка декоративно-прикладної творчості

З 01 травня по 11 травня в ліцеї була організована та проведена виставка декоративно-прикладної творчості.

Вставка була присвячена Травневим Святам, Великодню, Дню Матері.

На виставці були представлені композиції зроблені учнями навчальних груп разом з майстрами виробничого навчання, керівником гуртка Бутенко О.М.

Виставка мала за мету організувати учнів і працівників пригадати та дізнатися більше про традиції святкування Великодня, розкрити свій внутрішній світ, ідеї думки, уяви…

Кожен, оглядаючи таку цікаву та нестандартну виставку, мав добру нагоду ще раз пересвідчитися у талановитості, щирості та цілеспрямованості учнів ліцею, та побачити гарно оформлені Великодні писанки, пасхальні кошики,   ляльки-мотанки, маки – символи пам’яті та примирення тощо

********

Святковий концерт до Дня Перемоги

05 травня 2016 року в ліцеї були організовані та проведені урочисті заходи присвячені «Дню пам’яті  та примирення», «71-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні», а саме: урочиста лінійка, урок-реквієм «Згадаємо величні ті роки», святковий концерт, хвилиною мовчання учні та працівники ліцею вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

********

Гурток технічної та декоративної-творчості виготовляє символи пам’яті жертв Другої світової війни – маки

з 26 квітня 2016 року керівник гуртка декоративно-прикладної творчості Бутенко О.М. разом з співробітниками та учнями почали роботу по виготовленню символів пам’яті жертв Другої світової війни – маків. Учні кухари-кондитери разом з майстер в/н виготовили макет торта з маками.

********

«Народжені вільними»

11 березня 2016 року в ліцеї пройшов щорічний обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності за темою «Народжені вільними».

В огляді-конкурсі була представлена програма, яка об’єднала в собі кращі номери художньої самодіяльності груп-переможців ліцейного конкурсу та учнів, що задіяні в гуртковій роботі гуртків «Молодіжний Арт», «Модерн».

Метою заходу визначене подальше відродження національної культури та традицій українського народу, виховання у молодого покоління любові до Батьківщини і свого народу, виявлення творчих здібностей молоді й розвитку її потенціалу, створення умов для виховання гармонійно розвиненої особистості.

На огляді-конкурсі були присутні журі: директор, методисти Харківського державного будинку  художньої та технічної творчості.

********

Виставка декоративно-прикладної творчості

11 березня  2016 року ліцей взяв участь у щорічному обласному огляді технічної та декоративно-прикладної творчості.

Виставку за темою «Народжені вільними» підготувала керівник гуртка Бутенко Ольга Миколаївна разом з учнями, майстрами виробничого навчання, класними керівниками, задіяними в гуртковій роботі. На виставці були представлені кращі експонати за різноманітними напрямками декоративно-прикладної творчості.

Виставка приємно вразила членів журі та гостей ліцею.

Керівник гуртка разом з класними керівниками провела екскурсію з групами ліцею по виставці, що дало позитивний результат для залучення учнів до гурткової роботи.