День бібліотек

30.09.2020 в Україні відзначається День бібліотек. У цей день учні І курсу завітали до бібліотеки РЦ ПО РБАС ХО, щоб ознайомитись із книжковим фондом та літературою за своєю майбутньою спеціальністю.

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

adads

Шановні педагоги Регіонального центру професійної освіти ресторанного, будівельного та автотранспортного сервісу Харківської області!

 

Прийміть вітання з Днем працівників освіти!

Харківська освіта гармонійно поєднує традиції та сучасні підходи, що робить її однією з найбільш ефективних та успішних.

Вдячний вам за вірність своїй професії, за примноження слави нашого міста як освітнього центру країни, її інтелектуальної столиці!

Успішний Харків – розумне місто!

Харківський міський голова

Геннадій Кернес

Профілактичне тематичне заняття щодо скоєння правопорушень

24.09.2020 в РЦ ПО РБАС поліцейськими, які пройшли спеціальне навчання, з учнями І курсу проведено профілактичне тематичне заняття щодо скоєння правопорушень, попередження вживання наркотиків, насильства в сім’ї, безпечний інтернет, буллінг (цькування), поведінки в екстремальних ситуаціях. Шкільні офіцери навчали підлітків поводженню в різних ситуаціях, формували правосвідомість і законослухняність, відповідали на запитання.

Здоровий спосіб життя — запорука здоров’я і довголіття

21.09.2020 в РЦ ПО РБАС ХО була проведена профілактична лекція «Здоровий спосіб життя — запорука здоров’я і довголіття», яка мала на меті ознайомити учнів з основними правилами та принципами здорового способу життя. «Людина — досконале створіння природи. Та для того, щоб вона могла насолоджуватися життям і його красою, дуже важливо мати здоров’я» — сказав мудрий Сократ. Лекцію провів представник Центру Здоров’я — Кісельов Віктор Степанович.

Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day

Співробітники та здобувачі освіти  Регіонального Центру професійної освіти ресторанного будівельного та автотранспортного сервісу Харківської області долучилися до міжнародної екологічної акції – Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day. При організації та проведенні акції дотримувалися вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641(зі змінами від 26.08.2020р.).

Кожен розуміє, що Регіональний центр професійної освіти – їхня друга домівка, тому щиро прагне зробити  територію чистою та доглянутою. Спільна праця на свіжому повітрі об’єднує колектив у міцну дружню команду.