Всесвітній День вишиванки.

Наші учні та працівники власним прикладом доводять, що карантин то не привід забувати про свою національну ідентичність, а Всесвітній День вишиванки можна відсвяткувати і онлайн.

Лідери учнівського самоврядування організували онлайн флешмоб «Вишиванка у моєму житті» результатом якого став відеоролик змонтований учнями.

Також, до Дня вишиванки, у бібліотекар підготувала виставку. До уваги читачів література про українське народне мистецтво вишивки, історичні,  етнографічні матеріали, зразки вишивки, яку можна використати для самостійного вишивання сорочок, рушників. Представлені зразки оформлення українських кулінарних страв на вишитих серветках, рушниках, репродукції та фото вишиванок українців у побуті минулих років.

Вітання учнівського самоврядування РЦ ПО РБАС з Днем вишиванки

«1939–1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо»

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

В сучасній Україні червоний мак як символ пам’яті жертв війни вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. Дизайн розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам’яті та Національної телекомпанії України. Автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з другого – кривавий слід від кулі. Поруч із квіткою розміщено дати початку і закінчення Другої світової війни – 1939–1945 – та гасло «Пам’ятаємо. Перемагаємо»

Україна понесла надзвичайні втрати внаслідок війни. Найтяжчі – демографічні. Війна й окупація призвели до різкого, катастрофічного зменшення кількості населення, значних деформацій у його національному, статевому, віковому та професійному складі.

Для України Друга світова війна – національна трагедія, під час якої українці, позбавлені власної державності, змушені були  переживати багато болю, страждань, втрат та горя! Пам’ятаємо великий подвиг та героїзм наших попередників  та вшановуємо пам’ять захисників нашої Батьківщини!

З повагою, соціально-психологічна служба центру!

 Пам’ятаємо! Перемагаємо!

День пам’яті і примирення. 75 річчя перемоги над нацизмом

Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України. 75 років минуло з тієї тривожної ночі, коли замовкли останні постріли гармат на українських землях, прийшов мир, настала тиша, за яку заплачено ціною життя мільйонів українців. Викладачі історії, класні керівники провели з учнями дистанційно виховні години, перегляд відео роликів.

Привітання Харківського міського голови

Совместная

Привітання Харківського міського голови

Геннадія Кернеса

з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

Уважаемые сотрудники и родители Регионального центра профессионального образования ресторанного, строительного и автотранспортного сервиса

Харьковской области!

Дорогие ученики!

День Победы – всегда особый день, а 75 лет спустя тем более. Наших ветеранов остается все меньше. На весь огромный Харьков – всего несколько сотен тех, кто реально прошел ад и огонь войны. В первую очередь ветеранам наши слова благодарности. Нам следует не забывать тех, кто не вернулся с фронтов, тех, кто ушел от нас уже в мирное время, заботиться о тех, кто еще рядом с нами, и не допустить возобновления тех страшных событий.

Поздравляю вас с 75-й годовщиной Великой Победы! Желаю всем нам в первую очередь мира. Того мира, за который боролись наши великие предки. Ветеранам и детям войны еще раз хочу сказать спасибо! Спасибо за то, что выжили, за то, что боролись, за то, что победили! Я сделаю все, чтобы ваш подвиг никогда не был забыт. Харьков вас любит и ценит. С Днем Победы!!!

 С уважением, Харьковский городской голова                                 Геннадий Кернес